Stiklo pertavar tai funkcionalus ir dekoratyvinis elementas

Stiklo pertvaros

 Stiklo pertvaros tamp avis populiaresnėss. Jos yra naudojamos ne tik tada, kai reikia tinkamai įrengti prekybos sales ir biurus, tačiau taip pat yra naudojamos gyvenamose patalpose ir butuose, ypatingai tada, kai jie yra nedideli.  Stiklas  tai yra universali medžiaga, kuri savo optinėmis  savybėmis gali sukurti vizualiai  didesnės  patalpso efektą, taip pat jos neužgriozdins. Bet kuriai uždarai patalpai suteiks daugiau lengvumo  ir stiliaus.  Šių pertvarų dėęka kambarys gali įgauti daugiau originalumo, na ir žinoma gali projektui suteikti daugiau individualumo.  Šios pertvaros pačios savaime yra interjero puošmenos  elementas. Stiklinis  paviršius gali būti pagamintas tiek kaip vientysas  variantas, tiek ir kaip vitražas, mozaikos, kurioje  atskiri stiklo gabalėliai yra sujungiami į  original raštą, ornament arba piešinį.  Ant vientiso  stiklo, kuris gali turėti pačią įvairiausią tekstūrą ir spalvą taip pat yra  vaizduojami įvairiausi piešiniai ir raštai.  Stikliniai paviršiai  yra montuojami į medinius  rėmus arba skirtingų formų  ir dydžių metalinius profilius. Stiklo pertvaros atitinka pačius  aukščiausius saugumo reikalavimus, tai nėra degi medžiaga, ji praktiškai negali būti sudaužyta. O jei mechaninis  smūgis  bus labai stiprus stiklas nesuskils į labai smulkias dalis  po visą butą, o tiesiog  suskils ir liks  rėme.   Kai yra gaminamos  stiklo  pertvaros  yra naudojamas tik labia tvirtas stiklas, kurio  storis  yra 10 mm ir daugiau.  Šis  stiklas yra  atsaprus hidroir cheminiam poveikiui.   Toks  stiklas yra labia lengvai prižiūrimas, pakaks tik laikas nuo laiko stiklą išvalyti  specialiomis priemonėmis ir viską  ištrinti sausu skudurėliu.

Nežiūrint į tai, kad  konstrukcija  atrodo yra lengva  ir  trapi, tačiau šios stiklo pertvaros m užtikrins puikią  šilumos ir garso izoliaciją. Tam, kad stiklas nebūtų  permatomas tokiu  atveju galima pamatyti spalvotos faktūros stiklą.  Prie tokios pertvaros privalumų taip pat  galima priskirti  ir paprastai atliekamą montavimą, kuris gali būti  atliekamas  net tada, kai ką tik baigti  remonto darbai.  Stiklo  pertvaros  jums kainuos mažiau nei  gipso kartono siena į kurią  reikės įmontuoti duris. Stiklo  pertaros gali padėti zonuoti jūsų erdvę.  Pagrindinis  tokių pertvarų privalumas yra tas, kad jos gali padėti sukurti įvairios paskirties zonas.  Net jei jūs gyvenate  vieno  kambario bute, tokia  stiklo pertvara suteiks galimybę suderinti  vaikų , svečių ir  miegamąjį kambarį. Be to, jūs galėsite patys pasirinkti peržiūros rūšį  ar  ji bus pilnai permatoma ar  bus  užtamsinta. Priklausomai nuo poreikių ir užduočių, kurias jūs norite išspręsti su stiklinių  pertvarų pagalba, jūs galite pasirinkti  sudėtingos  ir paprastos  formos  konstrukcją.

Stiklo pertvaros gali būti montuojamos  nuo  grindų iki lubų kaip sandarus tvirtinimas arba galės  atlikti  dekoratyvinę  funkciją, kai trap jų, grindų ir lubų išlieka mažas tarpas.  Priklausomai nuo to zonos, kurias jūs  išskirsite gali turėti įvairų sandarumo lygį. Stiklo pertvaros gali tapti neatskiriama bet kurio interjero dalimi, jos gali būti naudojamos  prekybos  centruose ir mažuose butuose.  Pertvaros gali kambarį išskirti į kelias  atskiras zonas ir tuo pačiu padės racionaliai išnaudpoti  erdvę.  Pertvarų gamyba ir montavimas tai yra  viena iš pagrindinių mūsų įmonės veiklų.  Gali būti  naudojamos  įvairios medžiagos, tai pleinas, įvairus stiklas, veidrožiaiir mediena. Stiklas tai universali medžiaga, kurios pagalba galima naudoti natūralų apšvietimą, o visi elementai bus vienoje  erdvėje.  Biurui skirtos stiklinsė pertvaros gali pabrėžti atvirumą  tarp įmpnės darbuotojų, partneriųir klientų.   Be to,  pertvaros gali  atlikti degoratyvinę  funkciją.
Daugiau informacijos  rasite čia.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *